Lukk
Vis Alle
Pastorer
Distriktsledere
Avdelingsledere
Administrasjon
ADRA Norge
Norsk Bokforlag
Norsk Bibelinstitutt
Pressekontakt

Aigars Necajevs

Vaktmester

+47 404 68 781

aigars.necajevs@adventist.no

Aldo Ziko

Pastor

+47 402 87 580

aldo.ziko@adventist.no

Ann-Sofie Sjølander

Produksjons- og salgskonsulent, Norsk Bokforlag, og Studieveileder, Norsk Bibelinstitutt

+47 32 16 15 54 / 32 16 16 34

ann.sofie.sjolander@norskbokforlag.no

Anne-Siri Gustafsson

Pastor

+47 901 61 022

anne.siri.gustafsson@adventist.no

Arne Bredesen

Pastor

+47 954 99 392

arne.bredesen@adventist.no

Arne-Kristian Andersen

Pastor

+47 76 08 32 38

+47 915 71 654

arne.kristian.andersen@adventist.no

Astrid Hovden

Pastor

+47 412 97 703

astrid.hovden@adventist.no

Atle Fonn Aluwini

Pastor

+47 906 40 706

atle.aluwini@adventist.no

Atle Haugen

Pastor. Redaktør for AdventNytt. Forlagssjef, Norsk Bokforlag.

+47 976 69 368

atle.haugen@adventist.no

Bengt Fjellberg

Pastor

+47 952 22 087

bengt.fjellberg@adventist.no

Birgit Philipsen

Generalsekretær, ADRA Norge

+47 31 01 88 10

+47 919 12 136

birgit.philipsen@adranorge.no

Camilla Gustafsson

Pastor

+47 468 37 813

camilla.gustafsson@adventist.no

Carlos Tenold

Logistikk/markedsføring/ordre Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 62

+47 920 81 550

carlos.tenold@norskbokforlag.no

Christer Andvik

IT-leder

+47 32 16 16 70

christer.andvik@adventist.no

Claes Lundström

Distriktsleder, Østnorsk distrikt

+47 481 55 628

claes.lundstrom@adventist.no

Damiano Tallini

Pastor

+47 416 39 245

damiano.tallini@adventist.no

Daniel Pel

Pastor/evangelist

+47 413 61 490

daniel.pel@adventist.no

Daniel Riley

Daglig leder Kurbadet/Miljøarbeider

+47 973 04 791

daniel.riley@kurbadet.oslo.no

Daniel Stavdal

IT-medarbeider

+47 457 73 627

daniel.stavdal@adventist.no

David Havstein

Pastor

+47 990 25 254

david.havstein@adventist.no

David James

Pastor

+47 920 16 680

david.james@adventist.no

Erik Steinsvåg

Eiendomsforvalter

+47 936 93 060

erik.steinsvag@adventist.no

Finn Andersen

Pastor

+47 38 16 92 06

+47 913 17 968

finn.andersen@adventist.no

Finn Frode Eckhoff

Pastor

+47 970 80 258

finn.eckhoff@adventist.no

Gry Beate Marley

Avdelingsleder: ungdomsavdelingen, speidersjef, tenåringsarbeid

+47 32 16 16 73

+47 920 10 539

gry.beate.marley@adventist.no

Harald Giesebrecht

Medarbeider i ungdomsavdelingen

+47 32 16 16 94

+47 917 17 632

harald.giesebrecht@adventist.no

Heidi Kendel

Studieveileder, Norsk Bibelinstitutt

heidi.kendel@norskbibelinstitutt.no

Joachim Eeg Fosse

Pastor

+47 926 99 348

joachim.fosse@adventist.no

Jóhann E. Jóhannsson

Økonomisjef

+47 32 16 16 84

johann.johannsson@adventist.no

Jostein Myrdal

Avdelingsleder: Skoleavdelingen

+47 32 16 16 75

+ 47 901 92 761

jostein.myrdal@adventist.no

Kakule Kisunzu

Pastor

+47 925 32 073

kakule.kisunzu@adventist.no

Kari Kittilsland

Layout, Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 56

kari.kittilsland@norskbokforlag.no

Kjell Arne Fevang

Assisterende økonomisjef DNU

+47 32 16 16 82

kjell.arne.fevang@adventist.no

Kjell Aune

Pastor

+47 32 16 16 30

+47 920 56 789

kjell.aune@adventist.no

Kristoffer Thunem

Pastor

+47 938 19 439

kristoffer.thunem@adventist.no

Lars Dorland

Pastor

+47 479 45 582

lars.dorland@adventist.no

Linn Helene Stølen

Redaktør, Sunnhetsbladet

+47 472 59 439

linn.helene.stolen@sunnhetsbladet.no

Lynn Kvinge

Pastorassistent

+47 930 69 301

lynn.kvinge@adventist.no

Magdalena Lange

Regnskapsmedarbeider

+47 32 16 16 86

magdalena.lange@adventist.no

Mai-Britt Kendel

Redaktør, Hope Channel Norge

+47 31 01 88 57

+47 915 65 114

mai.britt.kendel@hopechannel.no

Marianne Dyrud

Organisasjonssekretær

+47 32 16 16 72

+47 485 09 245

marianne.dyrud@adventist.no

Marita Kendel

Regnskapsmedarbeider

+47 32 16 16 81

marita.kendel@adventist.no

Marita Traanum

Pastor

+47 926 80 391

marita.traanum@adventist.no

Marius Jensen

Pastor

marius.jensen@adventist.no

May Anette Tallini

Pastor

+47 476 45 166

may.anette.tallini@adventist.no

Melissa Wilson

Pastor

+47 926 70 912

melissa.wilson@adventist.no

Michael Eidså

Regnskapsmedarbeider og internrevisor

+47 913 45 533

michael.eidsa@adventist.no

Oksana Joca

Regnskapsfører

+ 47 32 16 16 76

oksana.joca@adventist.no

Per de Lange

Pastor

+47 37 03 61 00

+47 901 83 859

per.de.lange@adventist.no

Per Erik Dekkerhus

Pastor

+47 990 93 519

per.erik.dekkerhus@adventist.no

Rahel Wagner

Regnskapsfører

+47 32 16 16 88

rahel.wagner@adventist.no

Rebecca Hofseth

Medarbeider SABU

rebecca.hofseth@adventist.no

Reidar J. Kvinge

Pastor

+47 915 62 402

reidar.kvinge@adventist.no

Reidar Olsen

Pastor

+47 32 15 78 92

+47 930 64 659

reidar.olsen@adventist.no

Robert Lungu

Kontoransvarlig, Norsk Bibelinstitutt

+47 32 16 16 38

+47 949 74 499

robert.lungu@norskbibelinstitutt.no

Roger Robertsen

Pastor

+47 901 49 002

roger.robertsen@adventist.no

Rolf Andvik

Pastor

+47 990 34 456

rolf.andvik@adventist.no

Sidsel Dahl

Regnskapssekretær, DNU

+47 32 16 16 85

sidsel.dahl@adventist.no

Sigve Bodsberg

Resepsjonist

+47 32 16 16 70

sigve.bodsberg@adventist.no

Silja Leknes

Redaktør medieavdelingen

+47 31 01 88 66

+47 473 73 547

silja.leknes@hopechannel.no

Simen Trolsrud

Pastor

+47 464 24 215

simen.trolsrud@adventist.no

Simon Levi Lie-Bakken

Pastor

+47 482 70 884

simon.levi.liebakken@adventist.no

Simon Martin

Pastor

+47 401 45 117

simon.martin@adventist.no

Sindre Hammersbøen

Medarbeider i Medieavdelingen

+47 959 01 933

sindre.hammersboen@hopechannel.no

Solveig Krusholm

Kontorsekretær, DNU

+47 32 16 16 78

solveig.krusholm@adventist.no

Stein Vegard Udbjørg Halvorsen

Designer og markedsføringskoordinator

+47 948 81 706

stein.vegard.halvorsen@adventist.no

Stephanie Stronegger Ringen

Redaktør Sunnhetsbladet

+47 414 55 051

stephanie.stronegger@sundhetsbladet.no

Sylvi Nordvåg Bunken

Aut. regnskapsfører

+47 32 16 16 79

+47 909 92 783

sylvi.bunken@adventist.no

Tiani Præstiin

Redaktør, Adventungdom

+47 936 58 494

tiani.praestiin@sabu.no

Tom Angelsen

Distriktsleder, Nordnorsk distrikt

+47 465 41 322

tom.angelsen@adventist.no

Tony Rydland

Pastor

tony.rydland@adventist.no

Tor Tjeransen

Avdelingsleder: Misjon, media og Informasjon, Samfunnskontakt og religionsfrihet.

+47 31 01 88 56

+47 924 22 235

tor.tjeransen@adventist.no

Tore Wollan

Pastor

+47 926 08 323

tore.wollan@adventist.no

Victor Marley

Unionsleder

+47 32 16 16 74

+47 464 32 306

victor.marley@adventist.no

Vidar Hovden

Leder, Norsk Bibelinstitutt. Avdelingsleder: Pastoravdelingen og sabbatsskoleavdelingen.

+47 412 22 118

vidar.hovden@adventist.no

Widar Ursett

Bokredaktør

+ 47 32 16 16 83

+47 920 57 842

widar.ursett@adventist.no

Willy Aronsen

Pastor/assisterende avdelingsleder

+47 471 46 127

willy.aronsen@adventist.no

Øystein Hogganvik

Pastor

+47 909 31 982

oystein.hogganvik@adventist.no

Øyvind Gjengstø

Distriktsleder, Vestnorsk distrikt

+47 911 20 735

oyvind.gjengsto@adventist.no