Meny
Lukk

Møteplan

Møteplan

Her finner du opplysninger om hvem som taler i de forskjellige menighetene våre.

Listen er ordnet fylkesvis etter den offisielle nummereringen av Norges fylker.

Viken

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Hønefoss
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Mysen
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Per Erik Dekkerhus
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Jessheim
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Halden
Tid
12:15
Kommentar
3/10-2020
Finn Myklebust og Per Erik Dekkerhus
10/10-2020
Per Erik Dekkerhus
17/10-2020
Finn Myklebust
24/10-2020
Finn Myklebust og Per Erik Dekkerhus
31/10-2020
Per Erik Dekkerhus og Finn Myklebust
Menighet
Kongsberg
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Strømmen
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Simon Martin
24/10-2020
Øystein Hogganvik
31/10-2020
Benjamin Norheim
Menighet
Sarpsborg
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Tony Rydland
10/10-2020
Tony Rydland
17/10-2020
Marion Elisenberg
24/10-2020
Marianne Rygnestad
31/10-2020
Tony Rydland
Menighet
Mjøndalen
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Reidar J. Kvinge
10/10-2020
Sanggruppa SEVENDen store fortellingen
17/10-2020
Gunnar Jørgensen
24/10-2020
Reidar J. KvingeDissonans jubileum
31/10-2020
Gry Haugen
Menighet
Moss
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Skotselv
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Øystein Hogganvik
Menighet
Hadeland
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
Tor Tjeransen
10/10-2020
17/10-2020
Roger Robertsen
24/10-2020
31/10-2020
Yngvar Børresen
Menighet
Fredrikstad
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
Roald Jarl Guleng
10/10-2020
17/10-2020
Tony Rydland
24/10-2020
Odd-Henrik Olsen
31/10-2020
Levende Liv (kor)
Menighet
Tyrifjord
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
Damiano Tallini
10/10-2020
May Anette Tallini
17/10-2020
Damiano Tallini
24/10-2020
May Anette Tallini
31/10-2020
Marianne Dyrud


Oslo

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Oslo Betel
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Stengt
10/10-2020
Stengt
17/10-2020
Delfred Onde
24/10-2020
Simon Levi Lie-Bakken
31/10-2020
Olav Tofte
Menighet
Oslo Cornelius
Tid
16:00
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Harald Giesebrecht
Menighet
Oslo Ulsrud
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Triangelos
24/10-2020
Tommy Berglund
31/10-2020
Melissa Myklebust


Innlandet

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Hamar
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Gjøvik
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Gunnar Jørgensen
10/10-2020
Karl J. Bergland
17/10-2020
Shalini Klausen
24/10-2020
Tor Tjeransen
31/10-2020
Reidar J. Kvinge
Menighet
Gudbrandsdalen
Tid
12:30
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Elverum
Tid
12:00
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Lillehammer
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Joachim Fosse
10/10-2020
Alf Magne Foss
17/10-2020
Jason Harral
24/10-2020
Styrkår Dramstad
31/10-2020
Edel Krøll


Vestfold og Telemark

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Larvik
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Sauherad
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Loyd Landsverk
10/10-2020
Bengt Fjellberg
17/10-2020
Claes Lundström
24/10-2020
Tore Sognefest
31/10-2020
Bengt Fjellberg
Menighet
Sandefjord
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Tore Wollan
24/10-2020
Claes Lundström
31/10-2020
Kenneth Jørgensen
Menighet
Grenland
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
Roger Robertsen
10/10-2020
Roger Robertsen
17/10-2020
Ove Berntsen
24/10-2020
Kjell Aune
31/10-2020
Roger Robertsen
Menighet
Tønsberg
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
Natalia Zmij
10/10-2020
Irene Størkersen
17/10-2020
Kjell Aune
24/10-2020
Arve Dyresen
31/10-2020
Atle Haugen


Agder

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Arendal
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Per de Lange
10/10-2020
Arne Bredesen
17/10-2020
Marianne Dyrud
24/10-2020
Odd Fuglestad
31/10-2020
Per de Lange
Menighet
Flekkefjord
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Kåre Kaspersen
24/10-2020
31/10-2020
Øyvind Gjengstø
Menighet
Risør
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Mandal
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Finn Andersen
24/10-2020
Anett Andersen
31/10-2020
Odd Fuglestad og Jörg Götzinger
Menighet
Kristiansand
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Arne Bredesen
10/10-2020
Patrick Johnson
17/10-2020
Dan Viggo Jensen
24/10-2020
Finn Andersen
31/10-2020
Patrick Johnson


Rogaland

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Haugesund
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Sanggudstjeneste
10/10-2020
Øyvind Gjengstø
17/10-2020
Lars Dorland
24/10-2020
Randi og Svein Myklebust
31/10-2020
Lars Dorland
Menighet
Sør-Karmøy
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
Kenneth Jørgensen
10/10-2020
Lars Dorland
17/10-2020
Robert Hansen
24/10-2020
Lars Dorland
31/10-2020
Randi og Svein Myklebust
Menighet
Stavanger
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Willy Aronsen
10/10-2020
Marianne Dyrud
17/10-2020
Arne Bredesen
24/10-2020
Finn F. Eckhoff
31/10-2020
Kristoffer Thunem
Menighet
Sandnes
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Felles i Stavanger
10/10-2020
Grete Aaserud
17/10-2020
Kristoffer Thunem
24/10-2020
Tony Rydland
31/10-2020
Arne Bredesen


Vestland

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Bergen
Tid
11:30
Kommentar
3/10-2020
Lars Dorland
10/10-2020
Arne-Kristian Andersen
17/10-2020
Øyvind Gjengstø
24/10-2020
Arne-Kristian Andersen
31/10-2020
Arne-Kristian Andersen
Menighet
Førde
Tid
11:30
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Nordås
Tid
11:30
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Hardanger
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Arne-Kristian Andersen
24/10-2020
31/10-2020


Møre og Romsdal

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Ålesund
Tid
11:30
Kommentar
3/10-2020
Astrid Hovden
10/10-2020
17/10-2020
Astrid Hovden
24/10-2020
Gunnar Jørgensen
31/10-2020
Astrid Hovden
Menighet
Eidså
Tid
12:00
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
ADRA
17/10-2020
24/10-2020
Øyvind Gjengstø
31/10-2020
Menighet
Volda
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Molde
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
Vidar Hovden
10/10-2020
17/10-2020
Vidar Hovden
24/10-2020
HøstmøteMøtes i Ålesund
31/10-2020
Vidar Hovden


Trøndelag

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Trondheim
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Stig Aspli
10/10-2020
Rene Havstein
17/10-2020
Tommy Berglund
24/10-2020
Tore Wollan
31/10-2020
Rolf Andvik
Menighet
Namdal
Tid
12:00
Kommentar
3/10-2020
Bibelstudium
10/10-2020
Bibelstudium
17/10-2020
Bibelstudium
24/10-2020
Bibelstudium
31/10-2020
Actor Chikukwa


Nordland

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Brønnøysund
Tid
11:00
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Mosjøen
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Sandnessjøen
Tid
11:00
Kommentar
3/10-2020
Claes Lundstrøm
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Kristen Falch Jakobsen
10/10-2020
Videotale
17/10-2020
Kenneth Bergland
24/10-2020
Videotale
31/10-2020
Videotale
Menighet
Sortland
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Kenneth BerglandMenighetshuset
10/10-2020
Adam HazelMenighetshuset
17/10-2020
24/10-2020
Adam HazelMenighetshuset
31/10-2020
Kenneth BerglandMenighetshuset
Menighet
Melbu
Tid
12:15
Kommentar
3/10-2020
Rune Egren
10/10-2020
Rune Egren
17/10-2020
Odd Hagen
24/10-2020
Rune Egren
31/10-2020
Rune Egren
Menighet
Lofoten
Tid
12:00
Kommentar
3/10-2020
Marius Jensen
10/10-2020
Tor Tjeransen
17/10-2020
Finn F. Eckhoff
24/10-2020
Torbjørn Halvorsen
31/10-2020
Camilla Gustafsson
Menighet
Bodø
Tid
12:00
Kommentar
3/10-2020
Marius Jensen
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
Marius Jensen
31/10-2020
Willy Aronsen
Menighet
Steigen
Tid
12:00
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020


Troms og Finnmark

Menighet
Tid
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Tromsø
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
Tom Angelsen
10/10-2020
Fredrik Schneider
17/10-2020
Marius Jensen
24/10-2020
Tom Angelsen
31/10-2020
Ikke fastsatt
Menighet
Vadsø
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Willy AronsenMøtetidspunkt: 17.00
24/10-2020
31/10-2020
Menighet
Indre Senja
Tid
11:15
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Ikke fastsatt
24/10-2020
Ikke fastsatt
31/10-2020
Menighet
Hammerfest
Tid
12:00
Kommentar
3/10-2020
Sharon Wallner
10/10-2020
Menigheten
17/10-2020
Sharon Wallner
24/10-2020
Menigheten
31/10-2020
Sharon Wallner
Menighet
Harstad
Tid
12:15
Kommentar
3/10-2020
Menigheten
10/10-2020
Marius Jensen
17/10-2020
Adam Hazel
24/10-2020
Kenneth Bergland
31/10-2020
Adam Hazel
Menighet
Alta
Tid
12:00
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
24/10-2020
31/10-2020
Tom Angelsen
Menighet
Kirkenes
Tid
11:45
Kommentar
3/10-2020
10/10-2020
17/10-2020
Willy AronsenMøtetidspunkt: 12.15
24/10-2020
31/10-2020