Meny
Lukk
Foto: Tor Tjeransen/ADAMS

Liste over delegerte til DNUs generalforsamling 2020

Nr Navn Menighet
ØND
1 Else B. Haugen Sarpsborg
2 Linndis Rasmussen Mysen
3
4 Einar Berger Moss
5 Roald Guleng Fredrikstad
6 Trygve Andersen Strømmen
7 Øystein Hogganvik Ulsrud
8 John Bryan Tapolgo Ulsrud
9
10 Torgeir Lundquist Mathiesen Betel
11 Anders Taraldset Betel
12 David Havstein Betel
13 Linda Bach Lillehammer
14 Karoline Stølen Lillehammer
15 Karl Johan Bergland Gjøvik
16 Silja Leknes Tyrifjord
17 Magnhild Harral Tyrifjord
18 Thorvald Guleng Tyrifjord
19 Tore Molstad Andresen Tyrifjord
20 Linnea Helgesen Tyrifjord
21 Allan Jensen Skotselv
22 Svein Holanger Mjøndalen
23 Leo Swenson Mjøndalen
24 Lars Stølen Mjøndalen
25 John Hernehult Kongsberg
26 Morten Fjelmberg Hønefoss
27 Geir Dunseth Tønsberg
28 Mathias Christensen Sandefjord
29 Linda Fiskum Larvik
30 Ann Helen Fjellberg Sauherad
31 Joachim Engan Grenland
32 Stig Aspli Trondheim
33 Torgunn Skoglund Mosjøen
34 Per Erik Dekkerhus Pastor
35 Tore Wollan Pastor
36 Daniel Pel Pastor
37 Widar Ursett Pastor
38 Joachim Fosse Pastor
39 Jonas Edvardsen Pastor
40 Arne Bredesen Pastor
VNDs delegater til DNUs 2019 generalforsamling
1 Arne-Henrik Hammersland Bergen
2 Arne-Kristian Andersen Bergen – pastor
3 Astrid Hovden Ålesund – pastor
4 Eldar Andvik Arendal
5 Erling Åserud Bergen
6 Gerhard Hansen Molde
7 Heidi Ranvik Jensen Mandal
8 Kurt Skogland Sandnes
9
10 Leonard Løvoll Ålesund
11
12 May Anette Tallini Stavanger – pastor
13 Melinda Broomé Oslo, Cornelius???
14 Ragnar Holm Aasan Kristiansand
15 Ragnhild Hogganvik Eidså Eidså
16 Robert Hansen Haugesund
17
Suppleanter:
1
2
NNDs delegater til DNUs
1 Kenneth Bergland Sortland
2 Vinjar Fønnebø Tromsø
3 Anne-Siri Gustafsson Lofoten
4 Willy Hugstmyr (Innstillingsnemnda) Indre Senja
5 Anne-Lise Krey Sortland
6 Turid Lien Hammerfest
7 Vegar Vikan Tromsø
8 Sharon Wallner Alta
Unionsstyret:
Anders Wiik
Anett Andersen
Anna Kornienko
Annemay Gjedrem Lie
Atle Fonn Aluwini
Atle Haugen
Finn F. Eckhoff
Hilde Thorkildsen Huru
Jóhann E. Jóhannsson
Linn Helene Stølen
Liv Fønnebø
Rolf Andvik
Tom Angelsen
Victor Marley
Øyvind Gjengstø
Avdelingsledere:
(Terje W. Dahl)
Birgit Philipsen
Gry Beate Marley
Kjell Aune
Nina Myrdal
Svanhild Stølen
Tor Tjeransen
Willy Aronsen
Administrative ledere for institusjoner:
Alf Magne Foss
Anita Hagler
Erik Steinsvåg
Styrkår Dramstad
Terje W.Dahl
Stående nemnd – Vedtektsnemnden:
Bjørn Knutsen
Rolf Angelsen
Torbjørn Halvorsen
Lekmedlem TED-styret
Hilde Huru
Embetspersoner TED:
Audrey Andersson
Raafat Kamal
Tilbake til nyhetsarkiv