Meny
Lukk
Foto: Tor Tjeransen/ADAMS.

Delegater til DNUs generalforsamling

Nr       Navn                                                 Menighet

ØND              

1          Else B. Haugen                               Sarpsborg

2          Linndis Rasmussen                         Mysen

3          Harald Wollan                                  Mysen

4          Reidun Sivertsen Kvinge               Moss

5          Roald Guleng                                   Fredrikstad

6          Trygve Andersen                             Strømmen

7          Øystein Hogganvik                         Ulsrud

8          John Bryan Tapolgo                       Ulsrud

9          Gry Haugen                                     Cornelius

10       Torgeir Lundquist Mathiesen        Betel

11       Anders Taraldset                             Betel

12       Molalign Hailu                                  Betel

13       Karoline Stølen                                Lillehammer

14       Kari Helene Holm                            Gjøvik

15       Silja Leknes                                     Tyrifjord

16       Sigrun Eckhoff                                 Tyrifjord

17       Thorvald Guleng                             Tyrifjord

18       Stein Bøhmer                                   Tyrifjord

19       Eldbjørg Lundström                         Tyrifjord

20       Allan Jensen                                    Skotselv

21       Svein Holanger                                Mjøndalen

22       Leo Swensson                                 Mjøndalen

23       Lars Stølen                                      Mjøndalen

24       John Hernehult                                Kongsberg

25       Morten Fjelmberg                            Hønefoss

26       Geir Dunseth                                              Tønsberg

27       Mathias Christensen                      Sandefjord

28       Solveig Haugnes                             Grenland

29       Torbjørn Holm                                  Sauherad

30       Joachim Engan                               Grenland

31       Simon Bach                                     Grenland

32       Torgunn Skoglund                          Mosjøen

33       Per Erik Dekkerhus                         Pastor

34       Tore Wollan                                     Pastor

35       Daniel Pel                                        Pastor

36       Widar Ursett                                     Pastor

37       Joachim Fosse                                 Pastor

38       Simon Martin                                               Pastor

39       May Anette Tallini                           Pastor

 

VND              

40       Arne-Henrik Hammersland           Bergen

41       Arne-Kristian Andersen                 Bergen – pastor

42       Astrid Hovden                                  Ålesund – pastor

43       Per Torfin Andersen                       Arendal

44       Erling Åserud                                   Bergen

45       Bertil Blomkvist                                Molde

46       Odd Mæland                                    Haugesund

47       Paul Aaserud                                   Stavanger

48       Kenneth Lie                                     Stavanger

49       Leonard Løvoll                                 Ålesund

50       Kjell Knutsen                                    Sandnes

51       Arne Bredesen                                 Sandnes – pastor

52       Ragnar Holm Aasan                       Kristiansand

53       Ragnhild Eidså                                Eidså

54       Sigrid Steffensen                            Bergen

55       Torbjørn Fors                                   Arendal

NND              

56       Kenneth Bergland

57       Anne-Siri Gustafsson

58       Kakule Kisunzu

59       Anne-Lise Krey

60       Turid Lien

61       Sharon Wallner

62       Linda Helen Ness

63       Fredrik Schneider

 

Unionsstyret 2015-2020 og 2020-2025:         

64       Anders Wiik

65       Anett Andersen

66       Anna Kornienko

67       Annemay Gjedrem Lie

68       Atle Fonn Aluwini

69       Atle Haugen

70       Finn F. Eckhoff

71       Hilde Thorkildsen Huru

72       Jóhann E. Jóhannsson

73       Linn Helene Stølen

74       Liv Fønnebø

75       Rolf Andvik

76       Tom Angelsen

77       Victor Marley

78       Øyvind Gjengstø

Anne-Lise Krey

Arne-Kristian Andersen

79       Benjamin Gustavsen

80       Claes Lundström

81       Esther Rocha

82       Marianne Dyrud

Paul Aaserud

83       Per Håkon Solberg

 

Avdelingsledere:  

84       Birgit Philipsen

85       Gry Beate Marley

86       Kjell Aune

87       Nina Myrdal

88       Svanhild Stølen

89       Tor Tjeransen

90       Willy Aronsen

91       Vidar Hovden

 

Administrative ledere for institusjoner:        

92       Alf Magne Foss

93       Anita Hagler

94       Erik Steinsvåg

95       Styrkår Dramstad

96       Terje Wollan Dahl

 

Stående nemnd – Vedtektsnemnda:   

97       Bjørn Knutsen

98       Rolf Angelsen

99       Torbjørn Halvorsen

Hilde Thorkildsen Huru

100     Miyuki Andvik

 

 

Lekmedlem TED-styret   

Hilde Thorkildsen Huru

 

Embetspersoner/Administrasjon TED:         

101     Audrey Andersson

102     Raafat Kamal

 

DNU-styret har innstilt følgende til å være ekstraordinære delegerte:

103     Bjørn Haugen (foreslått som parlamentariker)