Meny
Lukk
Vis Alle
Pastorer
Distriktsledere
Avdelingsledere
Administrasjon
ADRA Norge
Norsk Bokforlag
Norsk Bibelinstitutt
Pressekontakt

Aigars Necajevs

Vaktmester

+47 404 68 781

aigars.necajevs@adventist.no

Ann-Sofie Sjølander

Salgskonsulent, Norsk Bokforlag. Studieveileder, Norsk Bibelinstitutt.

+47 32 16 15 54 / 32 16 16 34

ann.sofie.sjolander@norskbokforlag.no

Arne Bredesen

Pastor

+47 954 99 392

arne.bredesen@adventist.no

Arne-Kristian Andersen

Pastor

+47 76 08 32 38

+47 915 71 654

arne.kristian.andersen@adventist.no

Astrid Hovden

Pastor

+47 70 25 10 22

+47 412 97 703

astrid.hovden@adventist.no

Atle Haugen

Pastor

+47 976 69 368

atle.haugen@adventist.no

Bengt Fjellberg

Pastor

+47 952 22 087

bengt.fjellberg@adventist.no

Birgit Philipsen

Generalsekretær, ADRA Norge

+47 31 01 88 10

+47 919 12 136

birgit.philipsen@adranorge.no

Carlos Tenold

Studentprogrammet, Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 62

+47 906 93 958

carlos.tenold@norskbokforlag.no

Christer Andvik

IT-medarbeider

+47 32 16 16 70

christer.andvik@adventist.no

Christian Arildsen

Pastor

+47 928 64 035

christian.arildsen@adventist.no

Claes Lundström

Pastor

+47 32 16 04 14

+47 481 55 628

claes.lundstrom@adventist.no

Damiano Tallini

Pastor

+47 416 39 245

damiano.tallini@adventist.no

Daniel Pel

Pastor/evangelist

+47 413 61 490

daniel.pel@adventist.no

Daniel Stavdal

IT-medarbeider

+47 457 73 627

daniel.stavdal@adventist.no

David Havstein

Pastor

+47 990 25 254

david.havstein@adventist.no

Elva Lind Thorsteinsdottir

Regnskapsfører

+47 32 16 16 76

elva.lind.thorsteinsdottir@adventist.no

Erik Steinsvåg

Eiendomsforvalter

+47 936 93 060

erik.steinsvag@adventist.no

Finn Andersen

Pastor

+47 38 16 92 06

+47 913 17 968

finn.andersen@adventist.no

Finn F. Eckhoff

Organisasjonssekretær, Adventistkirken

+47 32 16 16 72

+47 970 80 258

finn.eckhoff@adventist.no

Finn Myklebust

Pastor i frivillig pensjonstjeneste

+47 35 53 19 47

+47 906 52 477

finn.myklebust@adventist.no

Gry Beate Marley

Avdelingsleder: ungdomsavdelingen, speidersjef, tenåringsarbeid

+47 32 16 16 73

+47 920 10 539

gry.beate.marley@adventist.no

Guro Margrethe Edvardsen

Pastor i praksisstilling

+47 452 30 617

guro.edvardsen@adventist.no

Hanne Berntsen

Produksjonsansvarlig, Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 52

hanne.berntsen@norskbokforlag.no

Harald Giesebrecht

Medarbeider i ungdomsavdelingen

+47 32 16 16 94

+47 917 17 632

harald.giesebrecht@adventist.no

Joachim Eeg Fosse

Pastor

+47 926 99 348

joachim.fosse@adventist.no

Jóhann E. Jóhannsson

Økonomisjef, Adventistkirken

+47 32 16 16 84

johann.johannsson@adventist.no

Jonas Edvardsen

Pastor i praksisstilling

+47 476 16 320

jonas.edvardsen@adventist.no

Jonathan Nielsen Fosse

Assistent i ungdomsavdelingen

+47 907 48 647

jonathan.fosse@adventist.no

Jorge Orozco-Bastos

Pastor

+47 926 65 198

jorge.orozco@adventist.no

Kari Kittilsland

Layout, Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 56

kari.kittilsland@norskbokforlag.no

Kenneth Bergland

Pastor

+47 938 85 385

kenneth.bergland@adventist.no

Kjell Arne Fevang

Assisterende økonomisjef DNU

+47 32 16 16 82

kjell.arne.fevang@adventist.no

Kjell Aune

Rektor, Norsk Bibelinstitutt. Leder for ressurssenteret.

+47 32 16 16 30

+47 920 56 789

kjell.aune@norskbibelinstitutt.no

Lars Dorland

Pastor i praksisstilling

+47 479 45 582

lars.dorland@adventist.no

Lynn Kvinge

Pastorassistent

+47 32 16 16 37

+47 930 69 301

lynn.kvinge@adventist.no

Magdalena Lange

Regnskapsmedarbeider

+47 32 16 16 86

magdalena.lange@adventist.no

Mai-Britt Kendel

Redaktør, Hope Channel Norge

+47 31 01 88 57

+47 915 65 114

mai.britt.kendel@hopechannel.no

Manrique Quesada

Lagersjef, Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 70

+47 455 72 421

manrique.quesada@norskbokforlag.no

Marianne Aune

Studieveileder, Norsk Bibelinstitutt.

+47 32 16 16 34

marianne.aune@norskbibelinstitutt.no

Marita Andersen

Pastor i praksisstilling

+47 926 80 391

marita.andersen@adventist.no

Marita Kendel

marita.kendel@norskbokforlag.no

Marius Jensen

Pastor i praksisstilling

+47 912 43 372

marius.jensen@adventist.no

May Anette Tallini

Pastor

+47 476 45 166

may.anette.tallini@adventist.no

Melissa Myklebust

Medarbeider i ungdomsavdelingen

+47 926 70 912

melissa.myklebust@adventist.no

Nina Myrdal

Avdelingsleder: Skole-, og sabbatsskoleavdelingen

+47 32 16 16 75

+47 922 62 130

nina.myrdal@adventist.no

Odd Hagen

Internrevisor Adventistkirken

+47 63 00 84 90

+47 932 57 542

odd.hagen@adventist.no

Odd-Henrik Olsen

Pastor i frivillig pensjonstjeneste

+47 69 25 82 68

+47 924 15 928

odd.henrik.olsen@adventist.no

Ove Berntsen

Redaksjon, Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 67

+47 412 23 217

ove.berntsen@norskbokforlag.no

Per de Lange

Pastor

+47 37 03 61 00

+47 901 83 859

per.de.lange@adventist.no

Per Erik Dekkerhus

Pastor

+47 990 93 519

per.erik.dekkerhus@adventist.no

Philip Philipsen

Økonomi og markedsansvarlig, Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 53

+47 474 68 426

philip.philipsen@norskbokforlag.no

Purity Wangechi Muchiri

Assistent, studentprogrammet.

+47 32 16 15 64

purity.wangechi.muchiri@norskbokforlag.no

Rahel Wagner

Regnskapsfører

+47 32 16 16 88

rahel.wagner@adventist.no

Reidar J. Kvinge

Pastor

+47 915 62 402

reidar.kvinge@adventist.no

Reidar Larsen

Pastor i frivillig pensjonstjeneste

+47 943 32 898

reidar.larsen@adventist.no

Reidar Olsen

Pastor

+47 32 15 78 92

+47 930 64 659

reidar.olsen@adventist.no

Robert Lungu

Kontoransvarlig, Norsk Bibelinstitutt

+47 32 16 16 38

+47 948 99 908

robert.lungu@norskbibelinstitutt.no

Roger Robertsen

Pastor

+47 901 49 002

roger.robertsen@adventist.no

Rolf Andvik

Distriktsleder, Østnorsk distrikt.

+47 33 52 30 92

+47 990 34 456

rolf.andvik@adventist.no

Sharon Wallner

Volontør

+47 412 61 236

sharon.wallner@adventist.no

Sidsel Dahl

Regnskapssekretær, DNU

+47 32 16 16 85

sidsel.dahl@adventist.no

Sigve Bodsberg

Resepsjonist

+47 32 16 16 70

sigve.bodsberg@adventist.no

sigve.bodsberg@adventist.no

Silja Leknes

Redaktør medieavdelingen

+47 31 01 88 66

+47 473 73 547

silja.leknes@hopechannel.no

Simen Trolsrud

Pastor i praksisstilling

+47 464 24 215

simen.trolsrud@adventist.no

Sindre Hammersbøen

Medarbeider i Medieavdelingen

+47 959 01 933

sindre.hammersboen@hopechannel.no

Solveig Krusholm

Kontorsekretær, DNU

+47 32 16 16 78

solveig.krusholm@adventist.no

Svanhild Stølen

Avdelingsleder: Helse- og miljøavdelingen. Redaktør, Sunnhetsbladet.

+47 32 16 15 73

+47 482 27 926

svanhild.stolen@norskbokforlag.no

Sven Arvid Gustavsen

Pastor

+47 61 22 82 61

+47 913 67 439

sven.arvid.gustavsen@adventist.no

Sylvi Nordvåg Bunken

Aut. regnskapsfører

+47 32 16 16 79

+47 909 92 783

sylvi.bunken@adventist.no

Terje Dahl

Forlagssjef, Norsk Bokforlag

+47 32 16 15 61

+47 908 76 890

terje.dahl@norskbokforlag.no

Tom Angelsen

Distriktsleder, Nordnorsk distrikt.

+47 78 60 08 68

+47 465 41 322

tom.angelsen@adventist.no

Tony Rydland

Pastor i praktikumstjeneste.

+47 404 98 078

tony.rydland@adventist.no

Tor Tjeransen

Avdelingsleder: Media, Informasjon, Samfunnskontakt og religionsfrihet.

+47 31 01 88 56

+47 924 22 235

tor.tjeransen@adventist.no

Tore Wollan

Pastor

+47 926 08 323

tore.wollan@adventist.no

Troy Tompkins

Musikkmedarbeider i VND

+47 55 13 00 26

+ 47 913 41 954

troy.tompkins@adventist.no

Vanja Hammersbøen

Redaktør, Advent Ungdom

adventungdom@gmail.com

Victor Marley

Unionsleder

+47 32 16 16 77

+47 464 32 306

victor.marley@adventist.no

Vidar Hovden

Pastor

+47 70 25 10 22

+47 412 22 118

vidar.hovden@adventist.no

Widar Ursett

Redaktør medieavdelingen

+ 47 32 16 16 83

+47 920 57 842

widar.ursett@adventist.no

Willy Aronsen

Avdelingsleder: Menighetsmisjonen. Pastoravdelingen.

+46 471 46 127

willy.aronsen@adventist.no

Willy Hugstmyr

Pastor i frivillig pensjonstjeneste

+47 77 84 55 09

+47 900 83 105

willy.hugstmyr@adventist.no

Yngvar Børresen

Medieavdelingen frivillig pensjonstjeneste

+47 997 29 635

yngvar.borresen@hopechannel.no

Øystein Hogganvik

Pastor

+47 909 31 982

oystein.hogganvik@adventist.no

Øyvind Gjengstø

Distriktsleder, Vestnorsk distrikt.

+47 88 00 98 89

+47 911 20 735

oyvind.gjengsto@adventist.no