Meny

Møteplan

Møteplan

Her finner du opplysninger om hvem som taler i de forskjellige menighetene våre.

Listen er ordnet fylkesvis etter den offisielle nummereringen av Norges fylker.

Østfold

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Mysen
Tid
11:15
27/4-2019
Mattesonskolen
4/5-2019
Per Erik Dekkerhus
11/5-2019
Inspirasjonshelg
18/5-2019
Kathe Jørgensen
25/5-2019
Harald Norheim
Menighet
Halden
Tid
11:15
27/4-2019
Per Erik Dekkerhus
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Per Erik Dekkerhus
Menighet
Sarpsborg
Tid
12:15
27/4-2019
Tor Tjeransen
4/5-2019
Terje Dahl
11/5-2019
Nina og Jostein Myrdal
18/5-2019
Per Erik Dekkerhus
25/5-2019
Menighet
Moss
Tid
11:45
27/4-2019
Finn Myklebust
4/5-2019
Henrik og May Britt
11/5-2019
Yngvar Børresen
18/5-2019
Speidergudstjeneste
25/5-2019
Christian Arildsen
Menighet
Fredrikstad
Tid
11:45
27/4-2019
Christian Arildsen
4/5-2019
Christian Arildsen
11/5-2019
Christian Arildsen
18/5-2019
Paul Stronegger
25/5-2019
Finn Myklebust

Akershus

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Strømmen
Tid
12:00
27/4-2019
Fredrik Schneider
4/5-2019
Joakim Hjortland
11/5-2019
Trygve Andersen
18/5-2019
Sergey Panfilov
25/5-2019
Jonas Edvardsen
Menighet
Jessheim
Tid
11:45
27/4-2019
Menigheten
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019

Oslo

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Oslo Cornelius
Tid
16:00
27/4-2019
Atle Haugen
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Oslo Betel
Tid
11:15
27/4-2019
AUO / Daniel Pel
4/5-2019
Mattesonskolen
11/5-2019
Rolf Andvik
18/5-2019
Willy Aronsen
25/5-2019
Torill og Olav Tofte
Menighet
Oslo Ulsrud
Tid
11:45
27/4-2019
Internasjonal sabbat. Øystein Hogganvik
4/5-2019
Finn F. Eckhoff
11/5-2019
Øystein Hogganvik
18/5-2019
FANA
25/5-2019
Øystein Hogganvik og Widar Ursett. Temasabbat

Hedmark

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Hamar
Tid
11:45
27/4-2019
Sergey Panfilov
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
Widar Ursett
25/5-2019
Menighet
Elverum
Tid
13:15
27/4-2019
Widar Ursett
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019

Oppland

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Gjøvik
Tid
11:15
27/4-2019
Joachim Fosse
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Lillehammer
Tid
11:15
27/4-2019
Joachim Fosse
4/5-2019
IMPACT
11/5-2019
David Havstein
18/5-2019
Reidar Larsen
25/5-2019
Speidervigsel
Menighet
Gudbrandsdalen
Tid
12:30
27/4-2019
Bibelstudium
4/5-2019
11/5-2019
Joachim Fosse
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Hadeland
Tid
11:45
27/4-2019
4/5-2019
Tor Tjeransen
11/5-2019
18/5-2019
Gunnar Jørgensen
25/5-2019

Buskerud

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Mjøndalen
Tid
11:15
27/4-2019
Speidervigsel – Gry Beate Marley
4/5-2019
Harald Giesebrecht
11/5-2019
Reidar J. Kvinge
18/5-2019
Giedrius Risma
25/5-2019
Reidar J. Kvinge
Menighet
Tyrifjord
Tid
11:45
27/4-2019
Tony Rydland
4/5-2019
Claes Lundström
11/5-2019
Speidervigsel
18/5-2019
Tony Rydland
25/5-2019
Claes Lundström
Menighet
Hønefoss
Tid
11:15
27/4-2019
Ole Marius Krekling
4/5-2019
Styrkår Dramstad
11/5-2019
Tommy Berglund
18/5-2019
Dagfinn Klund
25/5-2019
Esther Femsteinvik
Menighet
Kongsberg
Tid
11:15
27/4-2019
Radoy Tsenov
4/5-2019
Kenneth Jørgensen
11/5-2019
Kenneth Jørgensen
18/5-2019
25/5-2019
Jorge Orozco
Menighet
Skotselv
Tid
11:15
27/4-2019
Marika Reistad Pettersen
4/5-2019
Bengt Fjellberg
11/5-2019
Morten Sørum
18/5-2019
Tommy Berglund
25/5-2019
Bengt Fjellberg

Vestfold

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Larvik
Tid
11:45
27/4-2019
Tore Wollan
4/5-2019
Morten Sørum
11/5-2019
Tore Wollan
18/5-2019
Øystein Hogganvik
25/5-2019
Tore Wollan
Menighet
Tønsberg
Tid
11:45
27/4-2019
Kirkemorro
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Sandefjord
Tid
11:45
27/4-2019
Joakim Hjortland
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019

Telemark

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Notodden
Tid
00:00
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Grenland
Tid
11:45
27/4-2019
Rolf Andvik
4/5-2019
Tur til Jomfruland
11/5-2019
Karl J. Bergland
18/5-2019
25/5-2019
Rolf Andvik
Menighet
Sauherad
Tid
11:15
27/4-2019
Bengt Fjellberg
4/5-2019
Kjell Aune
11/5-2019
Ingar Haugen
18/5-2019
Bengt Fjellberg
25/5-2019
Koret fra Arendal

Aust-Agder

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Arendal
Tid
11:15
27/4-2019
Kjell Arne Fevang
4/5-2019
Reidar og Lynn Kvinge
11/5-2019
Barnekor fra Sauherad
18/5-2019
Daniel Pel
25/5-2019
Årsmøte
Menighet
Risør
Tid
11:45
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019

Vest-Agder

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Mandal
Tid
11:15
27/4-2019
Kåre Kaspersen
4/5-2019
Simen Trolsrud
11/5-2019
Atle Haugen
18/5-2019
Finn Andersen
25/5-2019
Årsmøte
Menighet
Flekkefjord
Tid
11:15
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
Damiano Tallini
18/5-2019
Kåre Kaspersen
25/5-2019
Menighet
Kristiansand
Tid
11:15
27/4-2019
Finn Andersen
4/5-2019
Øyvind Gjengstø
11/5-2019
Gry Haugen
18/5-2019
Anett Andersen
25/5-2019
Årsmøte

Rogaland

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Sør-Karmøy
Tid
11:45
27/4-2019
Svein Myklebust
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Lars Dorland
Menighet
Sandnes
Tid
11:15
27/4-2019
Damiano Tallini ntv
4/5-2019
May Anette Tallini
11/5-2019
Kirkemorro
18/5-2019
Marianne Dyrud
25/5-2019
Årsmøte
Menighet
Haugesund
Tid
11:15
27/4-2019
Lars Dorland
4/5-2019
Lars og Serina Dorland
11/5-2019
Robert Hansen
18/5-2019
Lars Dorland
25/5-2019
Robert Hansen
Menighet
Stavanger
Tid
11:15
27/4-2019
Øyvind Gjengstø
4/5-2019
Felles i Sandnes
11/5-2019
Renate Thunem
18/5-2019
Damiano Tallini
25/5-2019
Årsmøte

Hordaland

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Bergen
Tid
11:30
27/4-2019
Arne-Kristian Andersen
4/5-2019
Finn Andersen
11/5-2019
Arne-Kristian Andersen
18/5-2019
Arne-Kristian Andersen
25/5-2019
Menighet
Nordås
Tid
11:30
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
Øyvind Gjengstø
25/5-2019
Menighet
Hardanger
Tid
11:15
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019

Sogn og Fjordane

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Førde
Tid
11:30
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019

Møre og Romsdal

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Eidså
Tid
12:00
27/4-2019
Andreas Klungsør
4/5-2019
11/5-2019
Øyvind Gjengstø
18/5-2019
25/5-2019
Ragnhild Eidså
Menighet
Molde
Tid
11:45
27/4-2019
Vidar Hovden
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Årsmøte
Menighet
Ålesund
Tid
11:30
27/4-2019
Astrid Hovden
4/5-2019
Vidar Hovden
11/5-2019
Astrid Hovden
18/5-2019
Vidar Hovden
25/5-2019
Internett-gudstjeneste
Menighet
Volda
Tid
11:15
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019

Trøndelag

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Trondheim
Tid
11:15
27/4-2019
Atle Aluwini
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Namdal
Tid
13:15
27/4-2019
Arne Bredesen
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Namsos
Tid
12:00
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019

Nordland

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Brønnøysund
Tid
11:00
27/4-2019
Menigheten
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Sandnessjøen
Tid
11:00
27/4-2019
Menigheten
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Sortland
Tid
11:15
27/4-2019
Langt Bibelstudium
4/5-2019
Kenneth Bergland
11/5-2019
Menigheten
18/5-2019
Kenneth Bergland
25/5-2019
Menigheten
Menighet
Lofoten
Tid
12:00
27/4-2019
Bjørn Eivind Holm
4/5-2019
Isabella Hansen
11/5-2019
Kristoffer Robin Thunem
18/5-2019
Andrew Campbell
25/5-2019
Torbjørn Halvorsen
Menighet
Steigen
Tid
12:00
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Mosjøen
Tid
11:15
27/4-2019
Menigheten
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Nesna
Tid
17:00
27/4-2019
Menigheten
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Tid
12:15
27/4-2019
Video
4/5-2019
Felles i Sortland
11/5-2019
Kenneth Bergland
18/5-2019
Roger Robertsen
25/5-2019
Video
Menighet
Melbu
Tid
12:15
27/4-2019
Rune Egren
4/5-2019
Felles i Sortland
11/5-2019
Rune Egren
18/5-2019
Rune Egren
25/5-2019
Rune Egren ntv
Menighet
Bodø
Tid
12:00
27/4-2019
Andrew Campbell
4/5-2019
11/5-2019
Andrew Campbell
18/5-2019
25/5-2019
Michael Müller

Troms

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Indre Senja
Tid
11:15
27/4-2019
Kontakt Willy Hugstmyr for møtetid
4/5-2019
Kontakt Willy Hugstmyr for møtetid
11/5-2019
Kontakt Willy Hugstmyr for møtetid
18/5-2019
Kontakt Willy Hugstmyr for møtetid
25/5-2019
Kontakt Willy Hugstmyr for møtetid
Menighet
Tromsø
Tid
11:15
27/4-2019
Kjell Aune
4/5-2019
Skolegudstjeneste. Andakt v/Marius Jensen
11/5-2019
Tom Angelsen
18/5-2019
Marius Jensen
25/5-2019
Tom Angelsen
Menighet
Harstad
Tid
12:15
27/4-2019
Reidar Olsen
4/5-2019
Reidar Olsen
11/5-2019
Menigheten
18/5-2019
Menigheten
25/5-2019
Reidar Olsen

Finnmark

Menighet
Tid
27/4-2019
4/5-2019
11/5-2019
18/5-2019
25/5-2019
Menighet
Hammerfest
Tid
12:00
27/4-2019
Menigheten
4/5-2019
Menigheten
11/5-2019
Finn F. Eckhoff
18/5-2019
Menigheten
25/5-2019
Menigheten
Menighet
Kirkenes
Tid
11:45
27/4-2019
Marius Jensen
4/5-2019
Kontakt Ann Oshaug Christiansen for møtetid (957 79 413)
11/5-2019
Kontakt Ann Oshaug Christiansen for møtetid (957 79 413)
18/5-2019
Kontakt Ann Oshaug Christiansen for møtetid (957 79 413)
25/5-2019
Kontakt Ann Oshaug Christiansen for møtetid (957 79 413)
Menighet
Vadsø
Tid
11:15
27/4-2019
Menigheten
4/5-2019
Menigheten
11/5-2019
Menigheten
18/5-2019
Menigheten
25/5-2019
Menigheten
Menighet
Alta
Tid
12:00
27/4-2019
Menigheten
4/5-2019
Sharon Wallner
11/5-2019
Sharon Wallner
18/5-2019
Menigheten
25/5-2019
Sharon Wallner